Grup Şirketleri
Yiğit Dekorasyon A.Ş.
Yiğit Dekorasyon A.Ş., imalata 1979 yılında Muğla’da küçük bir imalathane olarak başlamıştır. Senelerin yoğun çalışmasıyla 1985 yılında Ula-Marmaris karayolunda 20.000 m2 arazi üzerine kurulu yeni tesislerine taşınmıştır. 6000 m2 show room, 15000 m2 fabrika olarak toplam 21.000 m2 kapalı alana sahiptir.

Tesislerinde uzun yılların deneyimi sonucunda elde edilen tecrübe ve hizmet anlayışı ile sorunları çözen, huzur konfor ve estetiğin iş sembolü olduğuna inanan bir anlayış ve yaklaşımla hizmet vermektedir.

Yatırım aşamasında veya işletme halindeki konaklama tesisleri, oteller, restaurantlar, barlar, apart oteller, tatil köyleri, ev-ofis mobilya tasarımları ve dekorasyonu, kamu ve özel kuruluşların dinlenme- eğitim tesislerinin her türlü proje, ahşap işleri, dekorasyon, danışmanlık, taahhüt konularında ki ihtiyaç ve gereksinimlerini aracısız hizmet anlayışı ile sorunlar çoğalmadan çözumlemeyi amaç edinmistir.

Kuruluşundan bu yana otel bazında 20.000 yatak, ev-konut bazında 150.000 m2 ve diğer alanlarda sayısı binlerin üstünde dekorasyon ve proje çalısmalarıyla Türkiye`de belirli bir marka haline gelmiş ve teknojinin takibindeki yeni çalısmalarıyla sektörel bazda üretimini sürdürmektedir.

Web Sitesi: www.yigitdekorasyon.com.tr